EINDUITSLAG LANDELIJKE KLASSEN KAMPIOENSCHAPPEN 2017
BEMMEL 

 

 Persoonlijk

 Luchtgeweer staand Heren Hoofdklasse

1Nikkelen, DennySSV St. Hubertus - Wijchen103,1104,6104,7100,1103,7103,9620,1 
2van Eersel, ChrisSSV Schaarsbergen - Arnhem100,6103,7104,6102,4102,4100,9614,6 
3Lancaster, ArjanSV de Linge - Zetten103,3101,7103,198,9104,2101,5612,7 
4van den Bergh, GlennSV 't Asser Wapen - Assen102,3101,8100,9101,2102,5102,0610,7 
5Klomp, JasperSV Op de Korrel - Bemmel99,4101,999,6100,8103,5103,4608,6 
6ten Voorde, AndreSV de Valk - Elspeet99,4100,6102,4101,6102,4101,1607,5 
7Mulder, ChristiaanSSV ons Genoegen - Deventer103,0100,5101,2102,799,999,9607,2 
8Theunissen, ThijsLBV Diodwi - Best102,0101,297,699,3103,6102,0605,7 
9Beltman, MarcoLSV Nijverdal - Nijverdal101,6102,0101,199,2100,7100,2604,8 
10Manders, HansSV 't Roosje - Langenboom97,898,3101,4102,9100,4101,4602,2 
11Hermsen, BasSV De Hoven - Zutphen99,4100,5102,2102,1100,693,1597,9 
12Korthoef, GuusSV Vechtdal - Dalfsen99,5100,899,8100,298,099,5597,8 
13Rensen, RichelSV Op de Korrel - Bemmel99,6100,498,799,899,599,7597,7 
14van Wolleghem, ArnaudSV de Rustige Schutters - Berlicum102,399,897,7101,699,596,8597,7 
15Kokken, RolandSV Strijdlust - Huissen98,199,2101,597,398,9101,4596,4 
16Degen, BramSV de Linge - Zetten99,496,0103,898,798,599,0595,4 
17van Bekhoven, JackSV van Gogh - Zundert97,2100,598,198,799,398,5592,3 
18Dekker, JanSV de Korrel - Emmeloord98,4101,499,998,196,797,0591,5 
19van Eert, GerrieSV de Korrel - Venhorst95,097,597,4103,2100,397,0590,4 
20Peppelman, NiekSV Ulto Megchelen - Megchelen95,799,1103,693,7102,295,8590,1 
21Nijenhuis, NickSV Strijdlust - Huissen96,997,8101,196,297,998,7588,6 
22van Lith, ArnoldSV de Rustige Schutters - Berlicum94,8101,397,897,895,599,6586,8 
23Haagsma, ChrisASV Prins Hendrik - Amersfoort99,6101,496,295,497,196,4586,1 
24Cornelissen, MathijsSV Op de Korrel - Bemmel96,993,897,998,898,598,0583,9 
25Spenkels, KevinSV van Gogh - Zundert96,598,494,596,398,497,7581,8 
26Verheesen, MauriceSV Op de Korrel - Bemmel94,689,999,797,499,599,8580,9 
27Raats, EdwinSV Vrijheid - Oosterbeek92,296,799,099,897,993,9579,5 
28Roelands, JackSV van Gogh - Zundert96,095,496,9100,192,397,8578,5 
29Rietberg, ArjanSV 'T Gouden Oog - Harreveld99,297,895,796,592,695,9577,7 
30Roelands, AdrieSV van Gogh - Zundert91,899,997,197,896,194,7577,4 
31van Woudenberg, MarcoSV Op de Korrel - Bemmel93,395,597,397,395,498,0576,8 
32Kramer, AukeSV de Korrel - Emmeloord90,496,892,8100,896,998,1575,8 
33Hogema, JeroenASV Prins Hendrik - Amersfoort94,993,098,892,499,696,2574,9 
34den Hartog, MarcelASV Prins Hendrik - Amersfoort99,198,291,296,092,096,2572,7 
35Kuster, IwanSV Ulto Megchelen - Megchelen95,892,998,092,495,797,4572,2 
36Huiskes, NickSSV Schaarsbergen - Arnhem94,096,595,095,393,597,5571,8 
37Brinkman, ArnoSV Op de Korrel - Bemmel96,091,896,094,196,594,3568,7 
38Vissers, MarcoLV Trefpunt Sevenum - Kronenberg86,994,798,394,499,194,5567,9 
39Lindeboom, ArthurSSV Schaarsbergen - Arnhem92,095,895,695,294,295,0567,8 
40Smeets, DannySV de Grensstreek - Belfeld95,594,789,899,493,194,7567,2 
41Wolters, PeterSV 'T Gouden Oog - Harreveld96,295,794,892,397,289,9566,1 
42Smit, ChristiaanSV Wezep - Wezep96,796,091,393,393,694,7565,6 
43Jaegermann, WalterSSV Schaarsbergen - Arnhem97,198,891,897,992,286,6564,4 
44Kruger, FritzB.S.V. de Snor - Bergeyk95,094,597,291,395,090,6563,6 
45de Ridder, GertSV Schietteam KL - Barneveld90,495,796,688,891,789,5552,7 
46Jansen, DannySV Strijdlust - Huissen92,590,094,394,687,890,0549,2 
47Bulkens, PedroSSV St. Hubertus - Wijchen95,287,789,186,193,194,4545,6 
48van Olst, RichardSV Wezep - Wezep91,291,891,787,586,587,0535,7 

 

 Luchtgeweer staand Heren A-klasse

1van den Hul, ChrisSV de Korrel - Emmeloord91,394,594,288,496,593,3558,2 
2Willems, PimSV COW - Vinkel94,094,093,589,090,095,8556,3 
3Philipsen, ThijsLV Trefpunt Sevenum - Kronenberg90,785,192,998,294,792,8554,4 
4van der Linden, PeterSV de Klapsterschutters - Musselkanaal92,094,993,186,492,495,5554,3 
5de Kleyn, HennieSV Doelbewust - Uden93,489,593,691,190,993,6552,1 
6Hoving, JarnoSV de Korrel - Emmeloord85,993,992,586,496,095,0549,7 
7van de Beek, JeroenSV Soranus - Wekerom91,988,892,489,394,092,2548,6 
8Bakker, JanSV de Klapsterschutters - Musselkanaal90,393,889,191,390,389,2544,0 
9Oude Elferink, PaulSV Diana - Denekamp94,087,089,292,284,992,6539,9 
10van Melick, TeunSV de Scherpschutters - Melick90,191,990,586,088,392,9539,7 
11de Vries, AndreSV Emmen 2000 - Emmen91,985,190,293,088,291,0539,4 
12van der Wekken, JasperSV de Korrel - Emmeloord92,784,490,192,889,189,5538,6 
13van Amerongen, RobertSV Soranus - Wekerom94,088,588,887,388,690,1537,3 
14Kuijpers, HuubSV Doeltreffers - Landgraaf85,983,390,689,492,790,3532,2 
15in 't Groen, JanSV O.K.K. - Wateringen92,484,684,791,083,287,3523,2 
16Keijzers, HaroldSV 't Roosje - Langenboom84,693,484,583,491,982,9520,7 

 

 Luchtgeweer staand Heren B-klasse

1Lubben, BoukeSV Diana - Denekamp93,196,895,694,094,597,4571,4 
2Briene, FabianSSV Schaarsbergen - Arnhem85,483,492,790,192,998,1542,6 
3Ouwehand, KeesSSV Schaarsbergen - Arnhem78,583,289,286,290,073,7500,8 
4van Veen, JelleSV de Korrel - Emmeloord87,879,480,282,184,679,3493,4 
5van Dijk, FrankSSV ons Genoegen - Deventer78,770,782,453,667,282,4435,0 

 

 Luchtgeweer staand Dames Hoofdklasse

1Mekking, SharonSSV ons Genoegen - Deventer101,5103,7104,4101,6  411,2 
2Smeets, PeaSV de Grensstreek - Belfeld101,4102,1103,0103,8 nbsp; 410,3 
3Andersen, StineSV Op de Korrel - Bemmel103,6101,1103,3100,0  408,0 
4Mulder, MandySSV Schaarsbergen - Arnhem102,4100,7103,1100,2  406,4 
5Klaasing, AshleySSV St. Hubertus - Wijchen101,7102,7102,199,9  406,4 
6Grosse, MariaSV Op de Korrel - Bemmel103,2100,7100,5101,8  406,2 
7Lancaster, MarlouSV de Linge - Zetten100,8101,6102,199,1  403,6 
8Groenenboom, IrisSV het Trefpunt - Poortugaal97,9102,8101,8101,0  403,5 
9van Kleef, KayleighLBV Diodwi - Best99,5100,198,5101,2  399,3 
10Lutke Willink, DanielleSSV de Berkelschutters - Borculo100,599,699,599,0  398,6 
11Mulder-Burink, JessicaSSV ons Genoegen - Deventer99,399,598,8100,0  397,6 
12Klaver, MarjoleinSV Delden - Delden98,298,598,7101,9  397,3 
13van der Burgh, SuzannaSSV de Berkelschutters - Borculo99,697,199,998,6  395,2 
14Dekker, SharonSSV de Berkelschutters - Borculo97,098,598,499,8  393,7 
15Bakker-Suelmann, LydiaSV de Klapsterschutters - Musselkanaal98,497,897,198,7  392,0 
16Huisman, LenySV Op de Korrel - Bemmel96,695,995,897,9  386,2 
17Zeldenrust, MarianneSV Schietteam KL - Barneveld94,394,696,995,2  381,0 
18Hovelings, MarliesSV de Scherpschutters - Melick92,396,297,887,1  373,4 
19Satter, PatriciaSSV ons Genoegen - Deventer90,294,892,693,6  371,2 

 

 Luchtgeweer staand Dames A-klasse

1Dohmen-Meuwissen, ElveraSV de Scherpschutters - Melick91,298,192,796,6  378,6 
2Klomp-Polman, AmandaSV Op de Korrel - Bemmel95,990,496,495,4  378,1 
3Hartgers, CorinaSV De Hoven - Zutphen92,188,094,483,5  358,0 
4Kooij, MandySV Op de Korrel - Bemmel94,988,389,084,9  357,1 
5Stinissen, CathySV Op de Korrel - Bemmel82,686,893,386,2  348,9 
6van Dinteren, IneSV de Korrel - Venhorst83,985,587,685,5  342,5 

 

 Luchtgeweer staand Veteranen Hoofdklasse

1Huls, TheoSV St. Hubertus - Breedenbroek94,699,599,7102,3  396,1 
2van Uden, JosSSV St. Hubertus - Wijchen98,899,298,096,6  392,6 
3Bleumink, BennieSSV de Berkelschutters - Borculo98,097,695,795,8  387,1 
4van der Wielen, JoopSSV St. Hubertus - Wijchen96,593,796,999,9  387,0 
5van Driel, JanSV het Trefpunt - Poortugaal97,295,694,598,7  386,0 
6Hemme, WimSV Diana - Denekamp94,395,196,799,0  385,1 
7Jansen, JohnSV Strijdlust - Huissen95,697,796,694,7  384,6 
8de Krom, MarcelSV van Gogh - Zundert89,897,8100,395,4  383,3 
9Nikkelen, ToonSSV St. Hubertus - Wijchen97,190,096,896,9  380,8 
10van der Heijden, EricSSV St. Hubertus - Wijchen96,793,592,196,1  378,4 
11Oegema, JanLemster Schietvereniging - Lemmer96,195,191,592,7  375,4 
12Peters, TonnieSSV St. Hubertus - Wijchen90,289,893,698,4  372,0 
13de Roos, JotLemster Schietvereniging - Lemmer84,898,791,397,1  371,9 
14Keuper, AlbertSV Ulto Megchelen - Megchelen94,590,892,192,4  369,8 
15Vinkenvleugel, WillySV St. Hubertus - Breedenbroek90,395,991,092,0  369,2 
16Mijnen, TheoSV St. Hubertus - Breedenbroek88,092,394,194,6  369,0 
17Marijnissen, AntoonSV van Gogh - Zundert89,891,994,890,8  367,3 
18Somberg, Gerrit JanSV Hoogeveense - Hoogeveen91,990,191,292,2  365,4 
19Risiglione, AntonioSV De Hoven - Zutphen89,088,094,991,5  363,4 
20Vinkenvleugel, JoopSV St. Hubertus - Breedenbroek90,189,691,192,4  363,2 
21Duinkerken, GeertSV Hoogeveense - Hoogeveen94,684,590,392,3  361,7 
22Gerritsen, FritsSV Wilhelm Tell - Putten88,586,595,790,3  361,0 
23Dekkers, JackSV van Gogh - Zundert85,3100,581,892,9  360,5 
24van Haren, JosSV Strijdlust - Huissen86,090,090,192,3  358,4 
25Jansen, GeertSV Ulto Megchelen - Megchelen86,485,889,691,0  352,8 
26Mol, JanSV Edel Tijd Verdrijf88,086,991,383,3  349,5 
27Lamerigts, JosSV de Leuker - Swalmen83,187,185,891,4  347,4 
28Harmsen, JohnSV het Trefpunt - Poortugaal83,588,890,683,1  346,0 
29Boeijen, JanSSV St. Hubertus - Wijchen82,180,987,882,9  333,7 

 

 Luchtgeweer staand Veteranen A-klasse

1Willems, JohnSV de Leuker - Swalmen86,379,192,987,4  345,7 
2Willems, JohnB.S.V. de Snor - Bergeyk83,989,488,379,0  340,6 
3Muller, HarrySV de Rustige Schutters - Berlicum78,378,182,687,6  326,6 
4Kuppen, CrisSV 't Roosje - Langenboom86,684,873,473,9  318,7 
5Jager, BramSV Op de Korrel - Kampen85,166,883,277,2  312,3 

 

 Luchtgeweer staand Junioren A Heren

1Spek, StefanoSV Postschutters '63 - Rotterdam101,0103,0102,5100,8101,698,9607,8 
2Holthuijsen, WesleySV de Grensstreek - Belfeld99,3100,0102,5101,4100,1100,3603,6 
3van Venrooij, JeffSV de Rustige Schutters - Berlicum98,998,6101,798,3100,1100,3597,9 
4Noordijk, MaartenSV de Valk - Elspeet99,999,8101,795,299,3100,5596,4 
5van de Belt, StefanSV Hoogeveense - Hoogeveen96,4101,095,599,197,0102,9591,9 
6Ekkelenkamp, JaccoSV het Vizier - Urk100,394,696,1100,397,199,6588,0 
7ten Brink, RikSV Doeltreffers - Landgraaf96,598,598,896,195,091,6576,5 
8Allewijn, RicardoSV de Grensstreek - Belfeld94,794,397,888,491,293,8560,2 
9Lieber, TijmenSV St. Hubertus - Breedenbroek92,285,288,391,793,588,3539,2 
10van Koot, GlennSV Wilhelm Tell - Putten89,486,491,488,387,187,9530,5 
11Wigman, TerenceSV Op de Korrel - Bemmel82,287,487,891,088,792,3529,4 
12Smit, KoenSV COW - Vinkel81,890,188,088,487,779,8515,8 
13Kinket, ThomasSV D.V.S. Apeldoorn - Apeldoorn79,080,478,382,879,875,6475,9 
14Ruschen, PaulSV de Klapsterschutters - Musselkanaal81,072,676,379,868,062,4440,1 

 

 Luchtgeweer staand Junioren A Dames

1in 't Groen, IlseSV O.K.K. - Wateringen100,1104,2102,7100,2  407,2 
2Smeets, ManonSV de Grensstreek - Belfeld98,6102,0103,8101,4  405,8 
3Verhoeven, HannahSV Postschutters '63 - Rotterdam101,4102,198,9102,7  405,1 
4Lefering, LauraSSV de Berkelschutters - Borculo102,5103,598,698,8  403,4 
5Hartgers, MendySV De Hoven - Zutphen100,498,0100,499,2  398,0 
6Pluijmers, RoxanneSV Doeltreffers - Landgraaf102,696,199,699,4  397,7 
7de Jong, LianneLSV Willem Tell - Stiens95,4100,199,395,2  390,0 
8Aerts, MyleneLBV Diodwi - Best93,792,891,093,0  370,5 

 

 Luchtgeweer staand Junioren B Heren

1van den Heuvel, NielsSSV de Berkelschutters - Borculo99,496,2102,997,1  395,6 
2Woudenberg, EgbertSV de Valk - Elspeet100,398,699,197,2  395,2 
3Pelgrom, StevenSSV ons Genoegen - Deventer98,697,193,997,0  386,6 
4van der Sanden, DionSV Alphen - Alphen aan de rijn95,698,493,192,0  379,1 
5Bielderman, LukeSV De Hoven - Zutphen92,892,394,291,7  371,0 
6Post, HesselSV het Vizier - Urk94,590,290,094,9  369,6 
7Hogenhout, SimonSV het Vizier - Urk93,988,292,692,5  367,2 
8Timmer, MartijnSV D.V.S. Apeldoorn - Apeldoorn93,485,990,295,7  365,2 
9Ekkelenkamp, JelleSV het Vizier - Urk95,288,288,088,2  359,6 
10Sleddens, HarmB.S.V. de Snor - Bergeyk87,684,790,691,4  354,3 
11van der Sanden, MikeSV Alphen - Alphen aan de rijn88,982,884,685,1  341,4 
12Sluga, RomanSV D.V.S. Apeldoorn - Apeldoorn88,382,580,779,2  330,7 
13Gerritsen, DennisSV de Grensstreek - Belfeld82,983,078,581,4  325,8 
14de Jong, NigelSSV ons Genoegen - Deventer70,975,790,884,5  321,9 
15Tholen, FerB.S.V. de Snor - Bergeyk81,975,168,181,4  306,5 
16Kramer, MarcoSV de Korrel - Emmeloord62,559,369,363,4  254,5 

 

 Luchtgeweer staand Junioren B Dames

1Engel, SiraSSV Martini - Groningen98,199,599,499,7  396,7 
2Bonke, CheyenneSV de Grensstreek - Belfeld100,5103,696,496,2  396,7 
3van Leeuwen, DaphneSV Hoogeveense - Hoogeveen99,596,497,696,1  389,6 
4van Aalderen, JoelleSV COW - Vinkel96,190,399,799,7  385,8 
5Barriel, ChimeneSV O.K.K. - Wateringen97,295,694,498,5  385,7 
6van Aalderen, JamieSV COW - Vinkel93,493,390,297,2  374,1 
7Drubbel, WeiyingSV Alphen - Alphen aan de rijn93,290,592,392,2  368,2 
8Holthuijsen, DemiSV de Grensstreek - Belfeld86,396,187,492,3  362,1 

 

 Luchtgeweer staand Junioren C

1de Vries, IsabelSV Emmen 2000 - Emmen98,597,496,9100,6  393,4 
2de Boer, LourensSV het Vizier - Urk96,296,893,993,5  380,4 
3Uljee, TwanSV O.K.K. - Wateringen94,989,892,894,4  371,9 
4Uljee, DeanSV O.K.K. - Wateringen91,690,389,895,0  366,7 
5Baarsen, Wilbert-JanSV het Vizier - Urk92,784,793,382,6  353,3 
6Hakvoort, JacobSV het Vizier - Urk84,281,792,391,7  349,9 
7Loonen, JoeySV de Grensstreek - Belfeld82,674,875,683,7  316,7 
8Woord, CornelisSV het Vizier - Urk84,587,672,367,4  311,8 

 

 Luchtgeweer liggend SH1 Veteranen

1Vlaanderen, TonSV Driebergen Rijsenburg - Driebergen100,5100,2102,8100,7  404,2 

 

 Luchtgeweer staand opgelegd Veteranen Hoofdklasse

1Huibers, BenSV Op de Korrel - Bemmel104,8104,5103,2103,0  415,5 
2Dekkers, HansSV Ulto Megchelen - Megchelen101,7105,1105,9102,5  415,2 
3Ehlen, PaulSV Limburg - Ulestraten103,3103,4104,8103,1  414,6 
4Stinissen, GeertSV Strijdlust - Huissen102,5103,1104,6103,5  413,7 
5Leijser, AlbertSV Strijdlust - Huissen103,7104,1103,3102,6  413,7 
6Nevelstein, HorstSV Doeltreffers - Landgraaf103,9101,4103,8103,6  412,7 
7Zeegers, JackSV de Grensstreek - Belfeld101,3103,8104,9102,7  412,7 
8Deelen, CorSV de Grensstreek - Belfeld102,7102,4103,3103,6  412,0 
9Somberg, Gerrit JanSV Hoogeveense - Hoogeveen101,1101,9103,6103,5  410,1 
10Stens, AlphonsSV Op de Korrel - Bemmel103,0102,2103,2101,7  410,1 
11van Haren, HenkSV Strijdlust - Huissen102,5102,5101,5103,2  409,7 
12Goossens, JohanSV de Korrel - Emmeloord103,1101,7103,2101,4  409,4 
13Jacobs, FransSV Hedilo - Heeswijk-Dinter103,2102,8101,4101,4  408,8 
14Saive, JoepSV Doeltreffers - Landgraaf100,5102,1103,1102,8  408,5 
15Wouters, JosSV Limburg - Ulestraten102,3102,3102,7101,0  408,3 
16Martens, HennySV Strijdlust - Huissen104,2101,699,5102,7  408,0 
17Pluijmers, FransSV Doeltreffers - Landgraaf102,0101,3100,9103,6  407,8 
18de Groot, WillSV Hedilo - Heeswijk-Dinter103,4100,3102,6101,3  407,6 
19van Driel, CarelSV Postschutters '63 - Rotterdam101,4102,0101,3102,6  407,3 
20Lardinois, HubSV Limburg - Ulestraten103,9100,6101,4101,4  407,3 
21Crijns, WielSV Limburg - Ulestraten101,4100,6102,7101,8  406,5 
22van Thiel, PeterSV 't Roosje - Langenboom103,3100,6101,4101,1  406,4 
23van Brussel, Jan vanSV de Kampioen - Utrecht100,6101,2100,5103,9  406,2 
24Noorlander, RobSV Postschutters '63 - Rotterdam100,5100,1101,4102,0  404,0 
25Polman, SjaakSV Op de Korrel - Bemmel102,099,9100,7101,0  403,6 
26van Ingen, ApSV Op de Korrel - Bemmel102,399,5100,5100,5  402,8 
27de Boer, ChrisSV de Leuker - Swalmen98,6102,3101,699,5  402,0 
28Jansen, Evert-JanSV de Valk - Elspeet100,7102,599,898,7  401,7 
29Schuurmans, JanSV Hedilo - Heeswijk-Dinter99,798,6103,599,7  401,5 
30Volmeijer, JanSV Op de Korrel - Bemmel98,4102,3100,0100,5  401,2 
31Martens, TheoSV Strijdlust - Huissen100,5101,397,199,8  398,7 
32Jansen, RonSV Strijdlust - Huissen100,3102,498,094,3  395,0 
33Keuper-Aalders, MarionSV Ulto Megchelen - Megchelen97,497,497,796,5  389,0 
34Stroet, ToonSV St. Hubertus - Breedenbroek97,897,793,294,6  383,3 

 

 Luchtgeweer staand opgelegd Veteranen A-klasse

1Wanrooy, JanSV de Rustige Schutters - Berlicum102,7103,4103,9103,0  413,0 
2van Ass, JanSV de Grensstreek - Belfeld101,0103,3101,6103,2  409,1 
3Degen, J.G.Q.SV de Linge - Zetten102,899,6102,7101,6  406,7 
4Prenger, HermanSV Postschutters '63 - Rotterdam100,2103,2101,4100,2  405,0 
5Janssen, HermanSV Strijdlust - Huissen99,4100,2101,1100,6  401,3 
6Helmer, RomainKESS Tilburg - Tilburg98,0101,799,6101,7  401,0 
7Schuurmans, RobSV Hedilo - Heeswijk-Dinter98,299,398,6100,3  396,4 
8Gardien, EllenSV A.S.S.V. - Amsterdam98,999,698,598,2  395,2 
9van Dommelen, MartienSV de Korrel - Venhorst97,299,4101,694,0  392,2 
10Goossens, CeesSV de Korrel - Emmeloord102,393,499,894,8  390,3 
11Smit, GerritSV Wezep - Wezep97,194,897,799,3  388,9 

 

 Luchtgeweer staand opgelegd Veteranen B-klasse

1Meermans, GuidoSV Limburg - Ulestraten100,799,8102,2103,5  406,2 
2van Miert, LeenSV Edel Tijd Verdrijf96,798,3100,3102,0  397,3 
3Blokzijl, KlaasSV Hoogeveense - Hoogeveen97,199,799,799,8  396,3 
4Weitering, RoelKSV Oranje Nassau - 's Gravenhage101,497,699,298,1  396,3 
5Leijenaar, RonSV de Rustige Schutters - Berlicum98,298,8101,397,2  395,5 
6van Veen, DirkSV de Korrel - Emmeloord99,696,098,3101,5  395,4 
7van Burg, JaapSV de Korrel - Emmeloord92,1101,292,595,3  381,1 

 

 Luchtgeweer staand opgelegd Veteranen C-klasse

1Kramer, GerardSV Ulto Megchelen - Megchelen100,598,498,6101,5  399,0 
2Vlasblom, RonSSV Schaarsbergen - Arnhem99,297,1102,197,7  396,1 
3van Griensven, FransSV de Korrel - Venhorst97,098,698,596,4  390,5 
4Doornink, GerritSV Ulto Megchelen - Megchelen98,397,197,296,7  389,3 
5Bergevoet, TheoSV Ulto Megchelen - Megchelen96,998,098,396,1  389,3 
6Deelen-kuhne, DesireeSV de Grensstreek - Belfeld96,295,896,097,7  385,7 
7Opsteegh, SjaakSV Diana - Dordrecht85,393,093,687,2  359,1 

 

 Luchtgeweer staand opgelegd Junioren C

1Strik, PepijnSV Hedilo - Heeswijk-Dinter100,5101,2100,699,1  401,4 
2Prenger, RickSV Strijdlust - Huissen98,698,499,2102,6  398,8 
3van Oene, YentlSV Wezep - Wezep99,7100,298,096,6  394,5 
4Spoon, StanSV Robin Hood - Woerden94,6100,398,997,9  391,7 
5ten Dolle, SvenSSV de Berkelschutters - Borculo96,4100,495,297,5  389,5 
6Peeters, YurB.S.V. de Snor - Bergeyk97,797,897,596,5  389,5 
7Pelders, ScottSV COW - Vinkel93,797,795,799,0  386,1 
8Ceha, CerizeSV D.V.S. Apeldoorn - Apeldoorn90,296,293,096,8  376,2 
9Rompelman, RebekkaSV de Korrel - Emmeloord94,789,093,691,4  368,7 
10Linssen, JoëlSV de Leuker - Swalmen92,190,288,091,5  361,8 
11Kinket, LauraSV D.V.S. Apeldoorn - Apeldoorn90,585,291,690,5  357,8 
12de Wit, JegorSSV ons Genoegen - Deventer82,588,988,985,4  345,7 
13Mennes, DylanoSSV ons Genoegen - Deventer81,779,283,985,3  330,1 

 

 Luchtgeweer staand opgelegd Junioren D

1Jongboom, AtaSSV Schaarsbergen - Arnhem105,0105,0105,6105,1  420,7 
2van der Nagel, NickSV Postschutters '63 - Rotterdam100,7103,499,6103,7  407,4 
3Strik, TessaSSV St. Hubertus - Wijchen98,9100,896,198,3  394,1 
4Keijzers, ManonSV 't Roosje - Langenboom98,796,798,495,9  389,7 
5Trum, LeviSV COW - Vinkel90,591,086,285,8  353,5 
6Smulders, Floris-JanSV COW - Vinkel96,681,882,492,6  353,4 
7Kempen, DamianSV de Grensstreek - Belfeld84,789,485,490,0  349,5 
8Kromkamp, NathanSV de Korrel - Emmeloord82,384,290,485,7  342,6 
9Braad, SemSV het Trefpunt - Poortugaal88,272,676,076,6  313,4 
10Cuijpers, CoenSV de Grensstreek - Belfeld69,875,074,876,7  296,3 

 

 Luchtgeweer staand opgelegd SH3 Gemengd

1Masselink, BenjaminSV Op de Korrel - Bemmel102,8104,2102,5104,7  414,2 
2Boekhoudt, MilanSV Op de Korrel - Bemmel97,898,0100,3101,9  398,0 
3Mons, WesleySV Wilhelm Tell - Weesp97,6100,497,099,5  394,5 
4Wester, BertSV Wilhelm Tell - Weesp93,498,296,697,9  386,1 
5Kuster, JohnSV Op de Korrel - Bemmel91,697,493,496,6  379,0 

 

 Luchtgeweer staand SH1 Senioren

1Kranenburg, MonicaSV Robin Hood - Woerden96,493,797,292,7  380,0 

 

 Luchtgeweer staand SH1 Veteranen

1Thijsse, AlbertSV A.S.S.V. - Amsterdam86,089,286,590,9  352,6 

 

 Luchtgeweer staand SH2 Senioren

1van Lankveld, JoepSV Hedilo - Heeswijk-Dinter104,3100,4103,6103,5  411,8 
2Bierling, DankerSV Doeltreffers - Landgraaf100,7100,7102,6100,9  404,9 

 

 Luchtgeweer staand SH3 Senioren Heren

1Schuurmans, PatrickSV Hedilo - Heeswijk-Dinter93,599,8100,1100,298,698,6590,8 

 

 Luchtpistool Heren Hoofdklasse

1Aarnoudse, RobbertSV de Kloveniers - Middelburg889494949594(9)559 
2Hovelings, ConSV de Scherpschutters - Melick929395949192(11)557 
3Streng, FrankSV Op de Korrel - Bemmel968993929493(10)557 
4Boerman, HenriSV Willem Tell - Hengelo919693929390(7)555 
5Benne, PeterKSVR - Rotterdam949389939387(5)549 
6de Haan, WilcoSV de Treffer - Noordwolde (fr)939189938991(11)546 
7Gerrits, MarcoSV Doelbewust - Uden879193918995(10)546 
8Rekers, ArjenSV Robin Hood - Woerden909188919294(8)546 
9Castelein, Sebo JanSV Toxotes - Wassenaar918988939194(8)546 
10Kuijt, HenrikoSV de Valk - Elspeet939093929087(12)545 
11Riethoff, MichaelSV het Trefpunt - Poortugaal959487889388(10)545 
12van der Wijngaard, ArcoSV Robin Hood - Woerden859591899194(9)545 
13Grutters, BartSV Op de Korrel - Bemmel949487909089(6)544 
14Fluit, RandySV Driebergen Rijsenburg - Driebergen898589949292(4)541 
15Stavast, Jan HaijeSSV de Tjonger - Oosterwolde Fr899393889285(5)540 
16Willemsen, MikeSV SIJS - IJzevoorde899389879288(12)538 
17Kaal, RonnySV Vrijheid - Oosterbeek899093908789(8)538 
18Shoni, SwatantraKSV Oranje Nassau - 's Gravenhage908891899387(5)538 
19Hermsen, JohnSV Postschutters '63 - Rotterdam928890909384(6)537 
20Heyliger, MichaelCOM SV Rotterdam - Rotterdam919091948288(11)536 
21van Melick, EricSV de Scherpschutters - Melick888893918987(5)536 
22Kreijl, AlexSV het Trefpunt - Poortugaal889090858893(7)534 
23Graat, HansSV Gennep - Gennep868989859689(5)534 
24Onderdelinden, ReneCOM SV Rotterdam - Rotterdam869388909087(4)534 
25Kuitert, JoachimSV S.D.V.V. - Almelo918886879090(10)532 
26de Vries, GericoSV Op de Korrel - Bemmel908492848991(8)530 
27Rensing, GuidoSV SIJS - IJzevoorde878392928987(7)530 
28Verhoeven, OmarSV Postschutters '63 - Rotterdam868985789195(5)524 
29Theussing, RudySV Enschede & Lonneker - Enschede839087858984(4)518 
30Bijker, JaapSV Nieuwleusen - Nieuwleusen878582888587(6)514 
31Brinkman, ArnoldSV Nieuwleusen - Nieuwleusen858886868386(3)514 
32Nauta, EgbertSV het Trefpunt - Poortugaal898684809082(4)511 
33Foppen, IanSV Willem Tell - Harderwijk808892848184(7)509 
34Harink, JosSV S.D.V.V. - Almelo908581848584(2)509 
35Sluga, AldoSV D.V.S. Apeldoorn - Apeldoorn878690847982(6)508 
36Kruit, TimCOM SV Rotterdam - Rotterdam848988718681(4)499 
37Pfeifer, Jean PaulSV het Trefpunt - Poortugaal808788768873(3)492 
38Madjoe, ZafarCOM SV Rotterdam - Rotterdam797279888487(3)489 
39Pfeifer, VictorSV het Trefpunt - Poortugaal799078808576(3)488 
40Gottgens, JosSV Doeltreffers - Landgraaf838576768379(4)482 
41Broer, Ruudde Doelen - Oudewater787284787290(1)474 
42Pala, BektasCOM SV Rotterdam - Rotterdam756877667178(4)435 

 

 Luchtpistool Heren A-klasse

1Kwakman, NielsSV De Vrijheid - Edam879491948786(8)539 
2Brink, Evert JanSV de Schutter - 't harde858986899390(10)532 
3van Assendelft van Wijck, JacobusSV De Vrijheid - Edam888791888889(7)531 
4van Ingen, BenSV de Korrel - Druten898893858290(6)527 
5Kasteel, MarcoSV Wilhelmina - Ruurlo878786859287(11)524 
6Kwakman, WimSV De Vrijheid - Edam858490919083(3)523 
7Hoppe, MichaelSV de Vrijheid - Leiderdorp808489868791(4)517 
8Jansen, JohanSSV Schaarsbergen - Arnhem798886868689(4)514 
9Prinzhorn, PaulSV A.S.S.V. - Amsterdam849087817887(7)507 
10Berends, MarcoSSV Schaarsbergen - Arnhem857784858387(4)501 
11Spek, JeroenSV Postschutters '63 - Rotterdam767682808683(3)483 
12Huizer, ErikSV Toxotes - Wassenaar717675818274(2)459 

 

 Luchtpistool Heren B-klasse

1Vlasblom, NickSSV Schaarsbergen - Arnhem898888938989(7)536 
2Remmelink, MartijnSV Willem Tell - Hengelo839189878288(6)520 
3van den Hul, ChrisSV de Korrel - Emmeloord749088858793(4)517 
4Beurskens, WilbertSV de Leuker - Swalmen788586908588(6)512 
5Eurlings, EdSV de Leuker - Swalmen878781888485(6)512 
6Dijk van, Rino vanSV Tref - Wijk bij Duurstede848491848282(4)507 
7Bielderman, MarkSV De Hoven - Zutphen768783809287(7)505 
8Meihuizen, RembrandtSV Driebergen Rijsenburg - Driebergen818083868284(3)496 
9van Zessen, MarcelSV Diana - Dordrecht778075868785(6)490 
10Hoving, JanSV de Korrel - Emmeloord767083868083(1)478 
11Jaegermann, WalterSSV Schaarsbergen - Arnhem788085737680(0)472 
12Muns, WilcoSV Wilhelmina - Ruurlo747778797579(2)462 
13van de Belt, JaapSV Hoogeveense - Hoogeveen767571768181(0)460 
14Aan, FransSV De Vrijheid - Edam737182737186(3)456 
15Bakker, JanSV de Klapsterschutters - Musselkanaal707669708374(5)442 

 

 Luchtpistool Dames Hoofdklasse

1Radersma, SaskiaKSV Oranje Nassau - 's Gravenhage92969190  (7)369 
2Travnickova, LuckaSV Robin Hood - Woerden93909492  (3)369 
3Hovelings, LarissaSV de Scherpschutters - Melick92929488  (10)366 
4Nijhoff, LeonieKSV Oranje Nassau - 's Gravenhage95919384  (6)363 
5van Assendelft van Wijck, SamanthaSV De Vrijheid - Edam87928794  (6)360 
6van Slooten, NellieSV het Vizier - Urk90888787  (2)352 
7Scheper, RenateSV Op de Korrel - Kampen88898886  (2)351 
8Piredda, TamaraSV A.S.S.V. - Amsterdam85898687  (4)347 
9Hoogland, WijnieSV Tref - Wijk bij Duurstede89828584  (1)340 
10van der Weide, MariekeSV de Vrijheid - Leeuwarden81858089  (2)335 
11Fiddelers, MarianneSSV St. Hubertus - Wijchen81838684  (3)334 
12van Strijen Kooistra, MarianneSSV Griffioen - Amersfoort79828186  (5)328 
13Knol, AgnesSV De Vrijheid - Edam80827784  (1)323 
14Seeboldt, LoesSV A.S.S.V. - Amsterdam77827881  (3)318 
15Kattenberg-Schot, LindaSV A.S.S.V. - Amsterdam77827571  (0)305 

 

 Luchtpistool Dames A-klasse

1Heijdeman, MarjoleinSV De Vrijheid - Edam71858491  (2)331 
2Klein Poelhuis, SharonaSV SIJS - IJzevoorde82768583  (3)326 
3Mons, WendySV de Vrijheid - Leiderdorp81798680  (3)326 
4Sprenger-Nijman, SandraSV de Vrijheid - Leiderdorp82748382  (0)321 
5Biesbrouck, TessaSV De Vrijheid - Edam74818073  (1)308 
6Laarman, MarleenSV De Vrijheid - Edam78737473  (2)298 
7Aan-de Boer, JohannaSV De Vrijheid - Edam63737878  (1)292 
8Bakker-Suelmann, LydiaSV de Klapsterschutters - Musselkanaal70737670  (1)289 
9Peters, ShaunySV Willem Tell - Harderwijk77655767  (0)266 

 

 Luchtpistool Junioren A Heren

1Nooij, SanderSV De Vrijheid - Edam909494939697(10)564 
2Linders, BobSV S.D.V.V. - Almelo919890959090(11)554 
3de Boer, BobSV De Vrijheid - Edam848484807878(6)488 
4van der Horst, ChristiaanSV Willem Tell - Harderwijk757284817985(3)476 
5van Bockel, GlennSV De Vrijheid - Edam637373777666(1)428 

 

 Luchtpistool Junioren B

1van Marrewijk, ThomasSV O.K.K. - Wateringen81858787  (3)340 
2Siebelink, YannickSV SIJS - IJzevoorde79798885  (1)331 
3van Dijk, NicoSSV ons Genoegen - Deventer82798181  (2)323 
4Hoppe, FleurSV de Vrijheid - Leiderdorp74766581  (0)296 
5Onderdelinden, ThomasCOM SV Rotterdam - Rotterdam72708367  (2)292 
6Kwakman, NadineSV De Vrijheid - Edam77746752  (0)270 

 

 Luchtpistool Junioren C

1Pala, HasanCOM SV Rotterdam - Rotterdam79787283  (1)312 
2van Zessen, StevenSV Diana - Dordrecht71768464  (0)295 
3Beumer, NielsSV De Vrijheid - Edam46583954  (1)197 

 

 Luchtpistool Veteranen Heren Hoofdklasse

1Lamers, TheoSV Op de Korrel - Bemmel96928992  (4)369 
2van Noord, CeesKSV Oranje Nassau - 's Gravenhage87929289  (4)360 
3van Zessen, HansSV het Trefpunt - Poortugaal95878393  (6)358 
4Kok, JohnSSV het Markizaat - Bergen op Zoom83929291  (4)358 
5v. Hilst, RenéSV Purmerend - Purmerend87948690  (7)357 
6van Walstijn, PeterSSV ons Genoegen - Deventer90869289  (6)357 
7Heertje, DonaldSV Toxotes - Wassenaar87899388  (6)357 
8Huttinga, WillemSV Hoogeveense - Hoogeveen89849291  (7)356 
9de Graaf, ChrisSV Op de Korrel - Bemmel86909089  (5)355 
10Salverda, BertKSVR - Rotterdam87888891  (4)354 
11Stoof, JacSSV ons Genoegen - Deventer89908688  (4)353 
12Klein Gebbink, JohanSV de Korrel - Druten89898689  (3)353 
13van Veenen, JannesSSV de Tjonger - Oosterwolde Fr89799189  (1)348 
14Steentjes, TonSV De Vrijheid - Edam86858888  (2)347 
15Schults, HermanSV De Vrijheid - Edam88878089  (4)344 
16van der Linden, FrankSV Robin Hood - Woerden87878187  (2)342 
17Radersma, HenkKSV Oranje Nassau - 's Gravenhage82839184  (3)340 
18Janssen, KoosSV Op de Korrel - Bemmel85848486  (3)339 
19Vortman, AadCOM SV Rotterdam - Rotterdam83898779  (0)338 
20Laarman, TonSV De Vrijheid - Edam81807883  (1)322 
21de Gier, SjefSV Tref - Wijk bij Duurstede83768973  (3)321 
22Kruit, MartinCOM SV Rotterdam - Rotterdam78708573  (4)306 
23Boumans, ChrisSV Doeltreffers - Landgraaf72757279  (2)298 

 

 Luchtpistool Veteranen Heren A-klasse

1Woltman, MarkKSV Oranje Nassau - 's Gravenhage92898789  (7)357 
2Fiechter, JanSV Wezep - Wezep80848385  (2)332 
3Kooij, HansSV Op de Korrel - Bemmel78918279  (4)330 
4Klaasing, JohnSSV St. Hubertus - Wijchen76858880  (4)329 
5Juliard, MarcelSV Driebergen Rijsenburg - Driebergen80887883  (1)329 
6Meihuizen, RuudSV Driebergen Rijsenburg - Driebergen81827787  (4)327 
7Pardoel, Geryde Doelen - Oudewater74768785  (0)322 
8Pfaff, GerritSV Robin Hood - Woerden79758182  (2)317 
9Spinder, TaekeSV de Vrijheid - Leeuwarden80827877  (0)317 
10Bakker, HansSV De Hoven - Zutphen80797768  (1)304 
11de Bruin, MartinSV Purmerend - Purmerend77757476  (1)302 
12Willemsen, HenrySV Wilhelmina - Ruurlo58716771  (3)267 
13Vromans, GuusSV 't Zolderke - Elshout857780   (1)251DNF

 

 Luchtpistool Veteranen Dames Hoofdklasse

1Koenen, MariaSV Doelbewust - Uden91899293  (5)365 
2van der Steijn, JeanSV COW - Vinkel93878989  (8)358 
3Brunings, JosienSV het Trefpunt - Poortugaal78878184  (1)330 
4Sadeghi, FayeSV Toxotes - Wassenaar65807378  (0)296 

 

 Luchtpistool opgelegd Veteranen

1Lamers, TheoSV Op de Korrel - Bemmel99999898  (16)394 
2de Graaf, ChrisSV Op de Korrel - Bemmel97999897  (26)391 
3Sterling, WillemSSV ons Genoegen - Deventer98969799  (15)390 
4Mandemakers, JohanSV Op de Korrel - Bemmel94949999  (15)386 
5Janssen, KoosSV Op de Korrel - Bemmel96959597  (13)383 
6van Grimbergen, WimSV de Grensstreek - Belfeld92969694  (2)378 
7Moeskops, EllyLBV Diodwi - Best93949494  (10)375 
8Heertje, DonaldSV Toxotes - Wassenaar95929296  (6)375 
9van Burg, JaapSV de Korrel - Emmeloord94939095  (4)372 
10Oegema, PeterLemster Schietvereniging - Lemmer93939191  (4)368 
11Elbrecht, LeoSV Vrijheid - Oosterbeek88919491  (7)364 
12van den Nieuwenhuijzen, PeterSV COW - Vinkel91899192  (0)363 
13Helmer, RomainKESS Tilburg - Tilburg92879090  (5)359 
14Snijders, GerSV het Trefpunt - Poortugaal84868589  (4)344 
15Pots, JosB.S.V. de Snor - Bergeyk80878984  (3)340 
16Moeskops, PeterLBV Diodwi - Best82878585  (3)339 

 

HOOGEVEENSCHE SCHIET VERENIGING   MEI 2017