Uitslagen 50 Jaar Jubileum en Grand Prix Hoogeveensche Schiet Vereniging 2013

 LUCHTGEWEER HEREN H-KLASSE

  NAAMVERENIGINGS1S2S3S4S5S6ITTOTAAL
1 Hermsen, B. S.V. de Hoven Zuthpen 94949996989530576
2 Dekker, J. S.V. de Korrel Emmeloord 94959393939421562
3 Korthoef, G. S.V. Vechtdal Dalfsen 94959192899313554
4 Kramer, A. S.V. de Korrel Emmelooerd88909393888910541
5 Beek ter, M. S.V. Hardenberg 818179808478 2483
  

 LUCHTGEWEER HEREN A-KLASSE

  NAAMVERENIGINGS1S2S3S4S5S6ITTOTAAL
 
1 Rap, E. S.V. Schaarsbergen 96939394918721554
2 Bakker, J. S.V. Klapsterschutters 92878993929417547
3 Wolkenfelt, R S.V. Schaarsbergen 93919088938715542
4 Hul v.d, C. S.V. de Korrel Emmeloord86938793899014538

 LUCHTGEWEER HEREN B-KLASSE

  NAAMVERENIGINGS1S2S3S4S5S6ITTOTAAL
 
1 Weerden van, C.S.V. Hardenberg7973748473774460
2 Olde, R.Hoogeveense S.V. 7571746575773437
3 Kuipers, L.B.S.V. Sleen 6169726375732413

 LUCHTGEWEER HEREN N-KLASSE

  NAAMVERENIGINGS1S2S3S4S5S6ITTOTAAL
 
1 Steeg, T.S.V. de Hoven Zuthpen7479817672744456

 LUCHTGEWEER VETERANEN H-KLASSE

  NAAMVERENIGINGS1S2S3S4ITTOTAAL
 
1 Oegema, J. Lemster S.V. 93898988 10359
2 Somberg, G.J. S.S.V. de Wolfschutters87948986 7 356
3 Blok, M. S.V. Nieuwleusen 89898689 8 353
4 Meesters, G. S.V. Nieuwleusen 85898590 3 349
5 Koelma, F. S.V. Nieuwleusen 81889384 4 346
6 Winden, van N.W.Hoogeveense S.V. 90819182 6 344
7 Duinkerken, G. Hoogeveense S.V. 86878285 3 340
8 Risiglione, A. S.V. de Hoven Zutphen 87818980 6 337
9 Groendijk, P. Hoogeveense S.V. 78787278 2 306
10 Kroezen, K. Hoogeveense S.V. 58596366 1 246

 LUCHTGEWEER VETERANEN A-KLASSE

  NAAMVERENIGINGS1S2S3S4ITTOTAAL
 
1 Jager, B. S.S.V. op de Korrel Kampen 75768283 2 316
2 Lahuis, H. S.V. Sleen 84717376 4 304
3 Bosman, H.J.S.S.V. op de Korrel Kampen 69666562 1 262

 LUCHTGEWEER DAMES H-KLASSE

  NAAMVERENIGINGS1S2S3S4ITTOTAAL
 
1 Bakker-Suelmann, M.A.S.V. Klapster Schutters92919192 8366

 LUCHTGEWEER DAMES A-KLASSE

  NAAMVERENIGINGS1S2S3S4ITTOTAAL
 
1 Hakkert, A.S.V. t' Asserwapen72798083 4314

 LUCHTGEWEER JUNIOREN A-HEREN

  NAAMVERENIGINGS1S2S3S4S5S6ITTOTAAL
 
1 Dijkstra, J. L.S.V. Willem Tell-Stiens 98979792969531575
2 Dongen van, J.A.L.S.V. Willem Tell-Stiens 89909390899217543
3 Abma, J. S.V. Wilhelmina Leeuwarden697058736074 3404

 LUCHTGEWEER JUNIOREN A-DAMES

  NAAMVERENIGINGS1S2S3S4 ITTOTAAL
 
1 Hul van d, J.C.S.V. de Korrel Emmeloord93928988 10362

 LUCHTGEWEER JUNIOREN B-HEREN

  NAAMVERENIGINGS1S2S3S4 ITTOTAAL
 
1 Winters, Fr. S.V. Hardenberg 85887984 4336
2 Huinink, W. S.V. de Treffer Noordwolde67676767 2268
3 Bastiaannet, M.S.V. t'Asserwapen 67586169 2255
4 Schillemans, R.S.V. de Treffer Noordwolde50656567 3247
5 Zomer, L. Hoogeveense S.V. 59554938 1201

 LUCHTGEWEER JUNIOREN B-DAMES

  NAAMVERENIGINGS1S2S3S4 ITTOTAAL
 
1 Hartgers, M. S.V. de Hoven Zutphen 96939295 17376
2 Dongen van, C.L.S.V. Willem Tell-Stiens 86959291 10364
3 Jagersma, J. S.V. Wilhelmina Leeuwarden76758574 2310

 LUCHTGEWEER OPGELEGD VETERANEN H-KLASSE

  NAAMVERENIGINGS1S2S3S4 ITTOTAAL
 
1 Somberg, G.J. S.S.V. de Wolfschutters 999710099 29395
2 Jansen, R S.V. Strijdlust-Huissen 979896 97 18388
3 Stinissen, G.S.V.S.V. Strijdlust-Huissen 989796 92 20383
4 Melker de, C.A. S.V. de Postschutters '63969392 95 16382
5 Martens, TH. S.V. Strijdlust-Huissen 959894 94 21381
6 Hofsteenge, J.W. S.V. Diana '85 Emmen 959396 96 19380

 LUCHTGEWEER OPGELEGD VETERANEN A-KLASSE

  NAAMVERENIGINGS1S2S3S4 ITTOTAAL
 
1 Teitler, G. S.V.'t Mikpunt Drouwen 97959494 20380
2 Burg van, J. S.V. de Korrel-Emmeloord 93919798 15379
3 Elsinga, S. S.V. de Treffer Noordwolde 93959691 12375
4 Suelmann, J.W.H.S.V. Klapster Schutters Musselkanaal92939394 13372
5 Mos, A. S.V. Diana '85 Emmen 93969375 14357

 LUCHTGEWEER OPGELEGD VETERANEN B-KLASSE

  NAAMVERENIGINGS1S2S3S4 ITTOTAAL
 
1 Niezing, P. S.V.'t Mikpunt Drouwen85899582 8351
2 Beijering, L.S.V.'t Mikpunt Drouwen89929080 7351

 LUCHTGEWEER MINDERVALIDE SH3

  NAAMVERENIGINGS1S2S3S4 ITTOTAAL
 
1 Hiddinga, E.S.V. 't Asser Wapen80788075 2313

 LUCHTGEWEER OPGELEGD JUNIOREN-C

  NAAMVERENIGINGS1S2S3S4 ITTOTAAL
 
1 Naald, A. S.V. Wilhelmina Leeuwarden83898487 5343
2 Gritter, W.S.V. Hardenberg 90858483 6342

 LUCHTGEWEER OPGELEGD JUNIOREN-D

NAAMVERENIGINGS1S2S3S4 ITTOTAAL
 
1 Belt van de, S.Hoogeveense S.V. 828792865347
2 Groes, R. Hoogeveense S.V. 787574703297
3 Oosterhuis, N. S.V. de Treffer Noordwolde616572683266
   

 LUCHTPISTOOL

 

 LUCHTPISTOOL OPGELEGD VETERANEN

NAAMVERENIGINGS1S2S3S4 ITTOTAAL
 
1 Burg van, J.S.V. de Korrel-Emmeloord97959894 13384
2 Lamers, T. S.V. Op de Korrel Bemmel96929494 9376

 LUCHTPISTOOL HEREN H-KLASSE

NAAMVERENIGINGS1S2S3S4S5S6 ITTOTAAL
1 Wassen, H. Hoogeveense S.V. 8790939092889540
2 Stavast, J.H.S.V. de Tjonger Oosterwolde8790928889896535

 LUCHTPISTOOL HEREN A-KLASSE

NAAMVERENIGINGS1S2S3S4S5 S6 ITTOTAAL
1 Bijker, J.G S.V. Nieuwleusen 8889908994886 537
2 Kreeft, A.M. S.V. 't Mikpunt Drouwen8489898685855 518
3 Nimwegen, J. S.V. 't Asser Wapen 82898788888210516
4 Veen van de, J.J.S.V. Lucas Aardenburg 8885878787826 516

 LUCHTPISTOOL HEREN B-KLASSE

NAAMVERENIGINGS1S2S3S4S5 S6 ITTOTAAL
1 Dijkstra, A.L.S.V. Willem Tell-Stiens8886888890927532
2 Juurlink, J.S.V. Hardenberg 8990868691854527
3 Brinkman, A.S.V. Nieuwleusen 8587868586883517

 LUCHTPISTOOL HEREN C-KLASSE

NAAMVERENIGINGS1S2S3S4S5 S6 ITTOTAAL
1 Schoonbeeg, A. Hoogeveense.S.V. 8888838984874519
2 Belt van de, J.Hoogeveense.S.V. 8483809188904516
3 Bakker, N. S.V. Vechtdal Dalfsen 8583878883807506
4 Koopman, G. S.V. Sleen 8479737676733461
5 Huisman, P. Hoogeveense.S.V. 6473826966782432
6 Koster, P. Hoogeveense.S.V. 7475706469713423

 LUCHTPISTOOL JUNIOREN A-HEREN

NAAMVERENIGINGS1S2S3S4S5 S6 ITTOTAAL
Zwier, M. S.V. 't Asser Wapen8285919078905516
1 Hut, R.E.D. Hoogeveense S.V. 8686847080844490
2

 LUCHTPISTOOL JUNIOREN B

NAAMVERENIGINGS1S2S3S4 ITTOTAAL
1 Bakker, J. S.V. Vechtdal Dalfsen 918886841349
2 Linders, B.S.V. Enschede & Lonneker878588863346

 LUCHTPISTOOL VETERANEN H-KLASSE

NAAMVERENIGINGS1S2S3S4 ITTOTAAL
1 Lamers, T. S.V.Op de Korrel Bemmel 929288945366
2 Kragt, J. S.V. Nieuwleusen 888991927360
3 Veenen van, J.S. S.S.V. de Tjonger Oosterwolde858988903352
4 Meulenbelt, H.W. S.V. Vechtdal 888491865349
5 Stoof, J. S.V. Ons Genoegen 829085894346
6 Dijk van, T.L. S.V. 't Asser Wapen 808080811321

 LUCHTPISTOOL VETERANEN A-KLASSE

NAAMVERENIGINGS1S2S3S4 ITTOTAAL
1 Benjamins, B. S.V. Lucas Aardenburg 828985914347
2 Kuik,R. S.V. 't Mikpunt Drouwen 898284854340
3 Moors, W.G.I. S.V. de Korrel Emmeloord 868479853334

 LUCHTPISTOOL VETERANEN B-KLASSE

NAAMVERENIGINGS1S2S3S4 ITTOTAAL
1 Greve, B.J. S.V. Vechtdal Dalfsen 848272701308
2 Veen van de, J.S.V. 't Mikpunt Drouwen808975621306

 

Hoogeveense Schiet Vereniging - Hoogeveen