WEDSTRIJDKALENDER DEELNEMERS GRAND PRIX NATIONAL SCHIETSEIZOEN 2019-2020

VER CODE VERENIGING Plaats Datum Wedstrijd
1400 SSV 't Schermer Eyland Zuidschermer
2880 SV Toxotes Wassenaar
7100 SV Op de Korrel Bemmel
5490 SV De Korrel Emmeloord 10 t/m 19 oktober muv 13 oktober 2019 GPN
6440 SV de Hoven Zuthpen 21 t/m 26 oktober 2019 GPN ( AK Veluwe Noord )
4060 Hoogevensche SV Hoogeveen 23 t/m 26 oktober 2019 GPN
8029 SV Brabant Schietsport Nistelrode 24 t/m 27 oktober 2019 GPN
2090 SV 't Trefpunt Poortugaal 26 oktober t/m 2 november 2019 GPN
6140 SV BAS Biddinghuizen 29 t/m 2 november 2019 GPN
4080 SV Wilhelmina Leeuwarden 2 en 3 november 2019 GPN (AK Friesland )
7030 SV Strijdlust Huissen 6 t/m 11 november 2019 GPN
2410 SV Postschutters '63 Rotterdam 6 t/m 10 november 2019 GPN ( AK Zuid Holland )
5050 SV het Vizier Urk 8,9 en 14 t/m 16 november 2019 GPN
4640 SSV Blijham Blijham 8 t/m 10 november 2019 GPN ( AK Groningen )
5480 SSV Genemuiden Genemuiden 13 t/m 16 november 2019 GPN ( AK NOP Overijssel )
7430 SV de Berkelschutters Borculo 19 t/m 23 november 2019 GPN ( AK Achterhoek Betuwe )
8825 SV de Grensstreek Belfeld 21 t/m 24 november 2019 GPN
4060 Hoogeveensche SV Hoogeveen 28 t/m 30 november 2019 GPN ( AK Drenthe )
8900 SV de Korrel Landhorst 30 november t/m 4 december 2019 GPN ( AK Brabant Zeeland )
4560 LSV Willem Tell Stiens 5 t/m 8 december 2019 GPN
8370 De Rustige Schutters Berlicum 10 en 12 t/m 15 december 2019 GPN
8900 SV de Korrel Landhorst 7 t/m 12 januari 2020 GPN
4190 SV Sleen Noordsleen 7,8,9 en 11 januari 2020 GPN
6530 SSV de Linge Zetten 15 t/m 18 januari 2020 GPN
4400 SV Drachten Drachten 15 t/m 18 januari 2020 GPN
1400 SSV 't Schermer Eyland Zuidschermer 18 en 19 januari 2020 GPN ( AK Noord Holland )
5000 SV Nieuwleusen Nieuwleusen 22 t/m 25 januari 2020 GPN
4670 SV Diana '85 Emmen 29 januari tm 1 februari 2020 GPN
4640 SSV Blijham Blijham 7 t/m 9 februari 2020 GPN
4080 SV Wilhelmina Leeuwarden 15 en 16 februari 2020 GPN
4130 SV de Treffer Noordwolde 18 t/m 22 februari 2020 GPN
4430 Lemster SV Lemmer 26 t/m 29 februari 2020 GPN
8400 SV 't Roosje Langenboom 2 t/m 8 maart 2020 GPN
6130 SV Soranus Wekerom 4 t/m 7 maart 2020 GPN ( Veluwe Toernooi )
1850 ASSV Amsterdam Amsterdam 5 t/m 8 en 12 t/m 15 maart 2020 GPN ( DK District 3 )
5480 SSV Genemuiden Genemuiden 11 t/m 14 maart 2020 GPN
6530 SSV de Linge Zetten 14,18,19 en 21 maart 2020 GPN ( DK District 2 )
5130 SSV Op de Korrel Kampen 18 t/m 21 maart 2020 GPN
6020 SV Schaarsbergen Schaarsbergen 23 t/m 30 maart muv 24 en 29 maart 2020 GPN
4200 SV de Tjonger Oosterwolde 26 t/m 28 maart 2020 GPN
2520 SV Alphen Alphen a/d Rijn 14 t/m 19 april 2020 GPN
7430 SV de Berkelschutters Borculo 14 t/m 19 april 2020 GPN (Veluwe Toernooi)
4600 De Klapsterschutters Musselkanaal 21 t/m 25 april 2020 GPN
4060 Hoogeveensche SV Hoogeveen 29 april t/m 2 mei 2020 GPN