HOOGEVEENSCHE SCHIET VERENIGING 23 T/M 26 OKTOBER 2019


 

 

OPEN GRAND PRIX OKTOBER 2019

 Persoonlijk

 Luchtgeweer staand Heren Hoofdklasse

1Voorde ten, AndréS.V De Valk101,1103,1101,7103,2101,1100,6610,8 
2Korthoef, G.SV de Korrel - Emmeloord99,8101,1101,4100,4100,8102,3605,8 
3Groot de, StefanSSV Drachten95,593,396,398,795,589,7569,0 

 

 Luchtgeweer staand Heren A-klasse

1Bakker, JanSV de Klapster Schutters91,595,291,091,489,092,9551,0 
2Hul v.d, ChrisSV de Korrel - Emmeloord89,689,189,293,388,692,7542,5 
3Ouwehand, KeesSV Op de Korrel - Bemmel87,785,490,792,888,689,7534,9 

 

 Luchtgeweer staand Heren B-klasse

1Termeulen, JosSV Vechtdal95,589,092,392,992,391,2553,2 
2Cornet, HermanSSV Genemuiden91,087,794,294,595,087,3549,7 
3Wieren v, JulianSSV Drachten90,685,392,288,087,189,5532,7 
4Hilhorst, J.C.SV Sleen - Noord Sleen89,191,884,379,687,388,2520,3 
5Bakker, RoySSV Genemuiden82,678,280,489,888,287,0506,2 
6Vos, E.SV Sleen - Noord Sleen79,183,185,181,082,587,3498,1 
7Ekkel, StephanSV Hardenberg81,989,078,478,486,683,2497,5 
8Heikens, LuukSV 't Mikpunt - Drouwen79,970,464,471,773,281,1440,7 

 

 Luchtgeweer staand Veteranen Hoofdklasse

1Linden v.d, P.SV de Klapster Schutters99,799,291,290,2  380,3 
2Duinkerken, GeertHoogeveensche SV91,093,789,287,1  361,0 
3Somberg, Gerrit-JanHoogeveensche SV86,684,288,683,1  342,5 

 

 Luchtgeweer staand Veteranen A-klasse

1v. Winden, NicoHoogeveensche SV81,483,387,787,4  339,8 
2Olde, RoelofHoogeveensche SV80,685,983,368,8  318,6 

 

 Luchtgeweer staand Dames Hoofdklasse

1Bakker-Suelmann, LydiaSV de Klapster Schutters92,494,994,796,897,6100,7577,1 
2Hul v.d, ChristinaSV de Korrel - Emmeloord95,795,891,596,596,894,1570,4 

 

 Luchtgeweer staand Dames A-klasse

1Leeuwen v, MandyHoogeveensche SV93,496,098,099,795,096,7578,8 

 

 Luchtgeweer staand Junioren-A Heren

1Belt v.d, StefanHoogeveensche SV104,0103,6102,8102,199,5101,9613,9 
2Woudenberg, EgbertS.V De Valk96,8100,8101,5100,199,399,7598,2 
3Stoeten, FinleySV Hardenberg94,696,193,897,989,992,8565,1 
4Kamer, MarijnSV Emmen 200087,496,796,288,292,692,2553,3 
5Hanekom, MikaSSV Drachten80,984,583,688,579,067,3483,8 

 

 Luchtgeweer staand Junioren-A Dames

1Vries de, IsabelSV Emmen 200099,5101,0100,899,0100,3101,5602,1 
2Boeve, ChayenneSV Hardenberg100,195,497,997,597,697,0585,5 
3Mulder, SamanthaSSV Drachten94,994,692,197,293,186,9558,8 
4Blecourt de, IlonaSV 't Asser Wapen82,684,684,888,881,780,6503,1 

 

 Luchtgeweer staand Junioren-B Dames

1Visscher, KimberlySSV Genemuiden95,791,986,392,6  366,5 
2Groot de, SanneSSV Drachten80,386,091,490,0  347,7 

 

 Luchtgeweer staand Junioren-B Heren

1Vermeer, AndréSV Hardenberg92,999,691,896,7  381,0 
2Vries de, QuintenSV 't Asser Wapen87,890,888,093,3  359,9 
3Vermeer, MichelSV Hardenberg91,782,784,282,8  341,4 
4Talen, PascalSV de Korrel - Emmeloord84,187,381,986,3  339,6 
5Hoving, LeonSV 't Asser Wapen76,073,579,882,4  311,7 
6Tolboom, CasperSSV Drachten63,270,049,445,9  228,5 

 

 Luchtgeweer opgelegd Veteranen H-Klasse

1Bruins, HenkSV Vechtdal105,6102,2101,9103,0  412,7 
2Oegema, JanLemster SV103,1104,1101,9102,6  411,7 
3Linden v.d, P.SV de Klapster Schutters103,0103,1102,1103,3  411,5 
4Degen v. Mourik, WilmaSSV De Linge - Zetten104,1102,2102,5102,5  411,3 
5Somberg, Gerrit-JanHoogeveensche SV104,3102,4102,2102,1  411,0 
6Degen, JosSSV De Linge - Zetten102,5103,4100,4103,2  409,5 
7Lahuis, H.SV Sleen - Noord Sleen84,186,472,186,0  328,6 

 

 Luchtgeweer opgelegd Veteranen A-Klasse

1Jager, B.SSV op de Korrel Kampen102,8102,1102,099,2  406,1 
2Blokzijl, KlaasHoogeveensche SV102,6101,7101,898,7  404,8 
3Hofsteenge, J.W.SV Diana '85 - Emmen99,8101,4101,3101,1  403,6 
4Greef de, FransSV Vechtdal100,299,0100,999,1  399,2 
5Goossens, KeesSV de Korrel - Emmeloord96,6101,399,099,6  396,5 

 

 Luchtgeweer opgelegd Veteranen B-Klasse

1Elsinga, SjerkSV de Treffer - Noordwolde98,598,499,496,9  393,2 
2Beijering, LensSV 't Mikpunt - Drouwen93,894,496,293,3  377,7 
3Burg v, JaapSV de Korrel - Emmeloord94,990,594,095,2  374,6 

 

 Luchtgeweer opgelegd Junioren-C

1Koudenburg, RoseSV Diana '85 - Emmen101,7100,499,099,4  400,5 
2Jager, GerwinSV 't Asser Wapen90,083,784,587,7  345,9 

 

 Luchtgeweer opgelegd Junioren-D

1Hofstee, ThijnSSV Drachten73,575,959,577,1  286,0 

 

 Luchtgeweer opgelegd Senioren

1Verlooij, MiranSV Op de Korrel - Bemmel95,4102,0102,0101,8  401,2 
2Cornet Dorgelo, JeanetSSV Genemuiden99,493,695,698,1  386,7 

 

 Luchtgeweer staand SH1 Heren

1Brinkman, BertSV 't Asser Wapen98,7101,0100,799,6  400,0 

 

 Luchtpistool Heren Hoofdklasse

1Dekker, AlwinSSV Genemuiden919293889491549 
2Haan de, WilcoSV de Treffer - Noordwolde909088899389539 
3Veen v.d, Jaap Jan.SV Lucas Aardenburg888888929291539 
4Vos, R.SV Sleen - Noord Sleen898587868593525 
5Stavast, J.H.SSV de Tjonger - Oosterwolde878489828990521 
6Visser, J.SSV Drachten798884858986511 

 

 Luchtpistool Heren A-klasse

1Brinkman, ArnoldSV Nieuwleusen908891849290535 
2Westerhof, MaartenSV Vechtdal928479888288513 
3Vegt de, K.SSV de Tjonger - Oosterwolde818783838686506 
4Westendorp, WilliamSSV Genemuiden798286838386499 

 

 Luchtpistool Heren B-klasse

1Cornet, AlexSSV Genemuiden918479828473493 
2Belt v. d, JaapHoogeveensche SV797963827582460 
3Bakker, JanSV de Klapster Schutters706979697271430 
4Hoving, J.J.SV de Korrel - Emmeloord676567775383412 

 

 Luchtpistool Dames Hoofdklasse

1Bakker-Suelmann, LydiaSV de Klapster Schutters807475727174446 

 

 Luchtpistool Dames A-klasse

1Dolderen van, DesiréLsv Willem Tell - Stiens787987898183497 

 

 Luchtpistool Junioren-A Heren

1Steenge, NiekSSV Helpman929189898988538 
2Voshart, MauritsSV Emmen 2000818182858278489 
3Voos, MarkSV 't Asser Wapen788783746782471 

 

 Luchtpistool Junioren-B

1Kunst, MerlijnSSV Helpman77717381  302 
2Linde van der, ThianSSV Genemuiden78747370  295 

 

 Luchtpistool Veteranen Dames H-Klasse

1Folkers, FenjeSV 't Mikpunt - Drouwen82798489  334 

 

 Luchtpistool Veteranen Heren H Klasse

1Huttinga, WillemHoogeveensche SV89909191  361 
2Veenen v, JannesSSV de Tjonger - Oosterwolde87879188  353 
3Wassen, HilkoHoogeveensche SV87889087  352 
4Kragt, J.SV Nieuwleusen89908984  352 
5Bijker, JaapSV Nieuwleusen86878478  335 
6Meulenbelt, H.W.SV Vechtdal79798682  326 
7Leeuwen van, RuudHoogeveensche SV77867586  324 
8Veen v. de, AlbertSSV Drachten83738480  320 

 

 Luchtpistool Veteranen Heren A Klasse

1Boessenkool, R.SSV Dedemsvaart89808784  340 
2Beekelaar, PietHoogeveensche SV77717884  310 
3Moors, W.G.I.SV de Korrel - Emmeloord78757968  300 
4Hakkert, AlbertSV de Klapster Schutters72577280  281 

 

 Luchtpistool opgelegd Veteranen

1Sterling, WillemSSV Ons Genoegen - Deventer99979797  390 
2Wassen, HilkoHoogeveensche SV96969495  381 
3Janssen, GerardSV A.S.S.V - Duivendrecht97949391  375 
4Burg v, JaapSV de Korrel - Emmeloord89919491  365 
5Brouwer, ReinSV C.O.M Friesland89929189  361 
6Ittersum, DickSV 't Mikpunt - Drouwen87898987  352 
7Brandt, JoopSV C.O.M Friesland85859087  347 

 


Hoogeveense Schiet Vereniging - Hoogeveen